Płatność i Dostawa

Dostawa

Wszystkie przesyłki wysyłane są w dniu otrzymania płatności lub otrzymania potwierdzenia dokonania takiej płatności na nasze konto bankowe. Potwierdzenie płatności zazwyczaj trwa do 2-ch dni roboczych od dokonania przelewu. W przypadku gdy klient życzy sobie wysłania przesyłki w jak najkrótszym czasie, prosimy o przesłanie mailem lub faxem potwierdzenia wpłaty za dokonane zakupy. Przesyłki wysyłamy tylko i wyłącznie firmą kurierską TNT (w dni robocze - codziennie).

Koszt przesyłki wynosi odpowiednio:

Krajowa: Kurier TNT  - zależne od wielkości i wartości przesyłki.
Zagraniczna: TNT - list/paczka priorytet zagranica (Europa Kontynentalna) - cena do ustalenia - w zależności od wielkości i ciężaru zamówienia - xx zł brutto

Nie realizujemy przesyłek pobraniowych !

Czas dostawy krajowej to 5-7 dni roboczych od nadania przesyłki. Jest to czas przybliżony, zazwyczaj czas ten wynosi 2 dni. Czas dostawy zagranicznej to 2-3 tygodnie od nadania przesyłki. Jest to czas przybliżony, zazwyczaj czas ten wynosi 2 tygodnie.

Kurier najczęściej dostarcza przesyłkę na drugi dzień po jej nadaniu (z wyjątkiem weekendów i Świąt). Za dostawę w soboty - firmy kurierskie pobierają dodatkowe opłaty!

Możliwy odbiór osobisty w Gdańsku - ul. Partyzantów 9/4 - w dni robocze między 9-17 po wcześniejszym uprzedzeniu.

Płatność

Przelew bankowy z własnego banku

Dane firmy:

Studio Wnętrz Oranż
ul. Partyzantów 9/4
80-254 Gdańsk
 
 
BRE Bank SA-mBank

Nr rachunku: 21 1140 2004 0000 3902 3676 0248